Čištění koberců Ostrava pro firmy a domácnosti

V okolí města Ostravy a také v samotném městě už řadu let poskytujeme službu mokrého čištění koberců Ostrava. Za tu dobu jsme uspokojili přání již tisíce zákazníků ať už firemních nebo rodinných. Jezdíme čistit koberce do firem i domácností. Kdo koberec nechce od nás vyčistit, může si u nás v půjčovně za nejnižší cenu široko daleko stroj na čištění koberců a sedaček Kärcher půjčit. Půjčovnu vysavačů na čištění koberců taktéž provozujeme už řadu let. Naše flotila vysavačů na čištění koberců od firmy Kärcher obsahuje ty nejlepší stroje k profesionálnímu komerčnímu užití. Nepůjčujeme žádné vysavače z řady Hobby, ale z řady proffesional.

Půjčovna vysavačů na čištění koberců Kärcher

Než si doma čistit koberce rýžákem a vanishem a zničit se tak totálně původní barevný odstín koberce. Dovoluji si vám doporučit využít služeb naší firmy, která se na Ostravsku zabývá čištěním koberců a půjčit si Kärcherpuzzi 100 proffesional za pouhých 298,- Kč/24 hodin. Tímto strojem si kompletně vyčistíte koberce a sedačky v domácnosti. Můžete se s ním dokonce vyčistit i sedačky ve vaše automobilu. A nemusíte se bát, že byste si vaše koberce či sedačky nějakým způsobem poškodili. Sedačky i koberce zůstávají čisté a voňavé, jako byste je právě přinesli z obchodu.Půjčovna čističů koberců Ostrava funguje prakticky non-stop.

Čištění koberců a sedaček v období svátků

Okolo velikonočních a vánočních svátků přijímáme jako každý rok mnoho objednávek na čištění koberců a sedaček. Pokud by naše kapacity na čištění koberců už nestačily. Jsme pořád schopni našim zákazníkům půjčovat čističe koberců a sedaček Kärcher.