Hledáte odbornou malířskou firmu?

Chcete vymalovat Váš byt nebo kancelář a to nejen kvalitně, ale i za rozumnou cenu? Malování pokojů Ostrava – kvalita a profesionální péče. Naše firma nabízí své profesionální služby v oblasti malování interiérů, malování pokojů, kanceláří i nebytových prostor za rozumnou cenu. Neváhejte a zavolejte nám!

Co Vám můžeme nabídnout

Malování pokojů Ostrava představuje malování interiérů, kdy z hygienického hlediska by malování mělo být prováděno zhruba každé 3 roky. Vykazují – li ale stěny potřebu vymalovat ještě dříve, není na co čekat. Využít můžete malování pokojů Ostrava, kde jsou připraveni naši malíři splnit Vaše požadavky. Máme profesionální pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře. Poradí si i poškozenými omítkami, kterým propůjčí zcela nový a luxusní vzhled. Také díky mnohaletým zkušenostem, použití nejlepších materiálů a správné volby odstínů barev jsou naše výsledky nejlepší a máme dobré reference u zákazníků, kteří již využili našich služeb.

V čem se lišíme od ostatních

 • Máme profesionální tým, který ví, jak na to
 • Dokážeme Vám, že jsme nejlepší
 • Umíme vytvářet dokonalé interiéry nejen v obývacím pokoji
 • Máme cit pro detail
 • Jsme odborníci na svém místě
 • Pracujeme kvalitně, odborně a rychle

Jak dosáhnout co nejlepšího výsledku

Chcete moderní interiér? Toužíte po změně Vašeho pokoje? Malování pokojů Ostrava nabízí své spolehlivé a odborné služby, které zahrnují:

 • sestěhování a zakrytí nábytku i ostatních interiérových doplňků
 • škrábání starých omítek i strhání tapet
 • příprava omítky pro finální nátěr
 • penetrace
 • finální nátěr

Jak připravit místnost před malováním

Nejdůležitější na malování není ani tak odstín barvy, jako dokonalá příprava stěn na malování. Musíme  místnost vyklidit nebo nábytek přesunout doprostřed místnosti a zakrytovat. Uvolníme stěny a máme dostatek místa pro samotné malování. Stejně tak je vhodné zakrytovat i podlahu, protože závěrečný úklid, který není vůbec populární by mohl trvat déle a navíc by se podlaha mohla zničit. Pro malování kolem okenních parapetů a oken samotných, dveří, ale i vypínaču, radiátorů a jiných komponentů v místnosti, které nelze odstranit je nejlepším řešením přelepit je ochrannou fólií nebo papírovou páskou. Tu lze nakonec dobře odstranit.

Příprava omítek

Také omítky vyžadují malou úpravu. Jestliže je omítka silně poškozená, stěna není vyrovnaná a objevili jsme dokonce díry, prasklinky a jiné nedokonalosti, musíme si se vším poradit. Pro naše malíře to není žádný problém a tak naši zaměstnanci dobře vědí, jak svou práci dělat dobře a především kvalitně.

Malování pokojů Ostrava a co dál

Očekávané malování pokojů nebo jiného interiéru přichází v okamžik, kdy stěny jsou dokonale přichystané. Naše firma používá výhradně kvalitní byrvy a materiály k opravám stěn. Jestliže toužíte po opravdu originální barevné kombinaci, s ohledem na vlastnosti místnosti jsme schopni namíchat ten správný odstín.

Konečná fáze malování interiéru

Jakmile máme splněný úkol, je pro nás také důležité předat profesionálně vymalovaný pokoj nebo jiný interiér zákazníkovi tak, aby byl spokojen. V praxi to znamená, že po předešlé domluvě je možné také provést další úkoly, jako například připevníme okrasné lišty nebo zbavíme zašlé radiátory rzi a následně je natřeme vhodnou barvou pro topná zařízení. Nakonec vše řádně po sobě uklidíme.

Dokonalost a kvalita odvedené práce – to je naše krédo.