Jak si vybrat dokonalý párty stan?

Párty stany zdobí nejednu zahradu, restaurační zařízení, veletrhy, vidíme je i na firemních, sportovních a kulturních akcích. Máte v plánu si objednat levný stan na relaxování, anebo toužíte po dražší variantě, abyste se předvedli před hosty? Přemýšlíte, zda je lepší koupit klasickou nebo nůžkovou verzi? Trh nabízí ohromné množství párty stanů, dokonce si lze stany s celým zařízením a cateringem pronajmout, ale to se vám vyplatí pouze u jednorázové větší akce. Než se pustíte do objednávání nebo nakupování, důkladně si promyslete velikost stanu. Lze si objednat tyto velikosti – 3 x 3 m, 3 x 4 m, 3 x 6 m, 3 x 9 m, 3,5 x 3,5 m, 4 x 4 m, 4 x 6 m, 4 x 8 m, 5 x 10 m, 6 x 12 m, 6 x 8 m, 6,5 x 9 m.

Nůžkové stany nebo párty stany?

Nůžkové stany jsou zpravidla dražší, pro svou modernější nůžkovou konstrukci. Stan rozložíte jediným pohybem, zatímco párty stany jsou složené z více dílu. Při objednávání je dobré si odpovědět na několik dalších otázek. Upřednostníte zahradní stan pro celoroční použití nebo jen po určitou dobu? Toužíte být chránění jen před sluncem nebo i deštěm? Budete stan často stěhovat nebo bude stát na jednom místě? Jak je velká určená plocha pro stan? Je pro vás rozhodující barva? Kolik osob nebo věcí má stan ukrýt? Máte kde stan v zimě uskladnit? Budete párty stan převážet v autě? Kolik jste ochotni do stanu investovat?

Párty stany za super ceny – t-zbozi.cz

Pokud pravidelně pořádáte firemní a jiné akce a vozíte veškeré vybavení v automobilu, zde doporučujeme nůžkovou konstrukci. Dochází k vám pravidelně víc jak patnáct lidí? Ideální velikost stanu pro vás bude 3 x 6m. A kde párty stany nabízejí za skvělé ceny a ve velkém výběru? Ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz, který získal zlaté ocenění Heureka, ověřeno zákazníky.