Kdy je vhodné použít profesionální kameru pro prohlídku kanalizace?

Pokud přetrvávají problémy s kanalizací, je třeba prohlídnout a zjistit stav kanalizace, a to například pomocí revize potrubí. Tím se tak získá aktuální stav vnitřní kanalizace a upřesní poškození.

Profesionální kanalizační kamera firmy Charvát Kanalizace, specializující se na topenářství a plynařství, je vhodná pro diagnostiku poruch potrubí a monitoring kanalizace, pro včasné odhalení skrytých a vznikajících závad vodovodního potrubí, revize kanalizace před stavebním zakrytím a před napojením, prohlídky po čištění kanalizace a během frézování kanalizace, pro zjištění příčiny opakovaného ucpávání kanalizace, posouzení stavu kanalizace před rekonstrukcí a během rekonstrukce a místa úniku vody z potrubí a kanalizace.

Dále i pro kamerové zkoušky potrubí a odpadů nebo při propadení terénu a zborcení kanalizace.

Hlavní doménou firmy jsou instalatérské práce pro rodinné domy, novostavby, středně velké objekty a rekonstrukce. Klientům nabízí komplexní instalatérské a topenářské služby včetně vypracování cenové nabídky, objednání a dodávky materiálu až po celkovou kompletaci zařizovacích předmětů.