Kvalitní parapety od Intermen s.r.o.

Parapety jsou běžnou součástí oken uvnitř i vně. Okno bez parapetu vypadá neuceleně. Když se člověk zadívá na okno s parapetem, zřejmě mu na něm nic divného nepřijde, když není extrémně znečištěné.

Parapety se dělí na vnější a vnitřní a základním dělítkem je materiál. Vnější parapety jsou z hliníku, kdežto vnitřní parapety jsou vesměs plastové. Proto jsou vhodnou alternativou k plastovým oknům, ale i k oknům dřevěným, neboť jsou opatřovány dřevodekorovými fóliemi.

Údržba parapetů je velice jednoduchá, k čištění se nesmí používat chemikálie, jako jsou ředidla a rozpouštědla. Hrubší nečistoty se musí nejprve odstranit mechanicky, poté se jen vyčistí standardními čisticími prostředky. Parapety je nutno čistit prostředky, které jsou k tomu určeny (doporučuje se FENOSOL od firmy intermen s.r.o.) nebo běžnými čisticími prostředky bez chemických látek, které by mohly povrch parapetu poškodit.

E-shop parapet-shop.cz ovšem nenabízí pouze samotné parapety. Můžete si zároveň pořídit i příslušenství a doplňky nutné k jejich montáži.