Kvalitní plachta na bazén

Není žádnou výjimkou mít na své zahradě nějaký bazén. V horkých letních dnech je to obrovská výhoda a navíc si můžeme vodní radovánky užívat prakticky kdykoliv. Určitě ale musíme nejdříve vodu v bazénu vyčistit, například od nečistot, hmyzu podobně. Není to žádná těžká práce, ale po několikáté za sebou si říkáme, že by to chtělo nějaký kryt. Co třeba krycí plachta na bazén?

Komfort především

Jestliže máme na zahradě bazén, jistě budeme chtít mít veškerý komfort k tomu. Týká se to především zakytování bazénu před nečistotami a listím. Jistě nás nebude bavit donekonečna chodit se sítkem a vodu čistit. Proto je tu skvělé řešení pro všechny – plachta na bazén. Velmi praktické využití takových plachet ocení především ti, co mají kolem bazénu stromy, ale také ti, kteří mají doma malé domácí mazlíčky. Zakrytí bazénu tak ochrání vodu před znečištěním.

Kvalita za rozumnou cenu

Pořídit si plachtu na zakrytí bazénu dnes není problém. Musíme si vybrat ovšem kvalitní firmu, která má ve svém portfoliu několik možností, ale především tu, která nabízí kvalitní práci a to i za přijatelnou cenu. Plachty na zakrytí bazénu mohou být realizovány bez odtokového sítka, ale i s odtokovým sítkem, dokonce si můžeme vybrat i barvu, takže plachty jsou přesně podle našeho přání.

Princip krycí plachty na bazén

Krycí plachta na bazén chrání nejen kvalitu vody, ale také snižuje její úbytek. Solární plachta na bazén pak vodu díky slunci v bazénu ohřívá. Udržovat tak v bazénu čistou vodu je poměrně lehký úkol. Tyto nepromokavé krycí plachty tak představují nejsnadnější cestu k udržování čistoty v bazénu. Její rozložení přes celou hladinu i za nepříznivého počasí, pracuje na principu položené rolety, která je namotána na úzkém bubnu. Při rozložení nad hladinu vody se plachta napne a upevní do nastavitelných kolíků.

Takže správná ochrana našeho bazénu spočívá především v kvalitní pevné plachtě, která je odolná proti povětrnostním podmínkám, a které nám nejen dokonale ochrání hladinu vody před nečistotami, ale dokáže nám vodu také alespoň trochu ohřát.

Krycí plachta na bazén na zakázku

Mnoho firem, které se zabývají výrobou těchto plachet nabízejí zakázkovou výrobu krycích plachet na bazén. Nejenže mohou být v různých velikostech, ale také v různých barvách a dokonce i s možností potisku. Tyto plachty bývají ale také v atypických tvarem, protože v našich zahradách již dnes nevídáme jen oválné nebo obdélníkové bazény. Dnes jsou velice moderní bazény právě atypických tvarů. Ale i s tím si spolehlivá firma vždy dokáže poradit.