Montované plachtové haly a jejich využití

No image

No image

Hledáte levné, rychlé zastřešení pro vaši rodinnou oslavu nebo pro společenskou událost vašeho města? Potřebujete rozšířit své skladové prostory nebo je vám výrobní hala těsná a potřebovali by jste větší? Máte v plánu výstavu, veletrh nebo potřebujete jen zastřešit venkovní bazén kvůli obavám z nepříznivého počasí? Na všechny tyto otázky lze odpovědět kladně, vhodným řešením jsou montované plachtové haly, které si nemusíme hned kupovat, ale lze je dokonce i pronajmout.

Výhody montovaných hal

Určitě bude každého investora nejvíce zajímat, jaké výhody tyto haly mají a to ať už jde o koupi haly nebo jen její pronájem. Haly sami o sobě jsou velmi variabilní a můžeme si tak vybrat z široké nabídky nejrůznějších rozměrů, takže i v případě, že za nějakou dobu budeme potřebovat její rozšíření nebo naopak zmenšení, není v tom žádný problém a odborná firma si s tím jistě poradí. Jako další výhodu může zmínit její nízkou cenu a to v porovnání se zděnou budovou. V takovém případě se montovaná plachtová hala jistě vyplatí a ušetřené finanční prostředky lze využít na jiné důležitější věci.

Hotovo za pár týdnů

Pokud si někdo představuje montovanou plachtovou halu jako objekt k užívání za několik měsíců, mýlí se. Tyto haly jsou velmi oblíbené již z toho důvodu, že jsou velmi rychle smontovány a tak je můžeme využívat prakticky za pár dní nebo týdnů, v závislosti na velikosti haly a požadavcích zákazníka. Je třeba také dodat, že není potřeba k těmto halám betonový základ. Postačí rovný a pevný podkladový základ a můžeme začít s realizací. U těchto hal můžeme také zdůraznit i to, že pokud se rozhodneme pro změnu umístění haly, která již stojí, můžeme ji nechat jednoduše demontovat a zase smontovat tam, kde zrovna potřebujeme. Právě proto jsou montované plachtové haly tolik oblíbené na veletrzích, festivalech a jiných společenských událostech.

Kvalita za rozumnou cenu

Ještě bychom měli dodat, že tento typ montovaných hal je z vysoce kvalitní oceli, kdy je konstrukce ukotvena různě velikým čepy, opláštěna kvalitní plachtou, která je izotermická a téměř nehořlavá. Firmy mohou také zajistit plachtu v různém barevném provedení a pokud zákazník bude chtít, může se přidat i kvalitní potisk, třeba s logem firmy.

K dalším plusovým bodům montovaných plachtových hal se přidává i doplňkové vybavení, které představuje osvětlení, rozvod elektřiny, vody a v neposlední řadě také montáž vrat a oken. Co se týká oken, tak zde jde o slídovou variantu okenního výklenku a v případě vrat je možné mít vrata rolovaná dvoukřídlá, sekční a podobně.

Pronájem montovaných hal

Pronájem těchto hal představuje výhodné řešení pro všechny podnikatele, živnostníky, ale i soukromé osoby, jak překlenout naléhavou potřebu skladování bez nutnosti nákladné investice. Kapacitu a vhodné vybavení plachtové haly může odborná firma přizpůsobit nejen potřebám zákazníka, ale i charakteru, množství či velikosti zboží či jiného materiálu. Vzhledem k tomu, že je pronájem těchto hal velmi oblíbený a hojně využívaný, firmy nabízejí jako součást pronájmu také vytápění, klimatizaci a podobě.