3 zajímavé způsoby, jak oživit prázdné stěny

Pohráváte si s myšlenkou, jak oživit prázdné stěny? Už vás nebaví holé zdi, které působí nudně a nezajímavě? Jestli vám chybí zajímavý nápad, pár jich pro vás máme! Prázdné stěny dostanou rázem nový kabátek a pohled na ně už vás trápit nebude.

Jak oživit prázdné stěny? Možností je několik!

Nezáleží na tom, jestli vás rozčiluje pohled na prázdnou stěnu v ložnici, nezajímavé zdi v obývacím pokoji nebo přemýšlíte, jak naložit s nevyužitým prostorem na stěnách v předsíni. Možností, jak oživit prázdné stěny, je totiž hned několik.

Malířství Procházka

Tapety rozhodně nejsou zapomenuty

Mysleli jste si, že době tapetování dávno odzvonilo a tapety mají svá nejlepší léta za sebou? Ne tak docela! Sice se na ně nespoléhá tolik, jako tomu bývalo kdysi, ale rozhodně nejsou zapomenuty. Stačí jedna výrazná stěna v místnosti a interiér bude rázem působit jinak. Oblíbené jsou nejen tapety s abstraktními motivy, ale i motivy květin.

Speciální techniky udělají interiér výjimečný

Velmi žádané jsou speciální techniky, jako například benátský štuk nebo travertino romano, s jejichž pomocí lze velmi hravě oživit prázdnou stěnu. S jejich realizací si možná neporadíte sami, naštěstí je dneska tak snadné povolat si na pomoc profesionály. I v tomto případě stačí pro změnu vybrat jednu stěnu v pokoji a rázem prokoukne celá místnost.

Oživení stěn za pár korun

Pokud stále přemýšlíte, jak oživit prázdné stěny, ale zároveň víte, že do proměny nechcete nebo nemůžete investovat větší sumu peněz, vsaďte na samolepky. Samolepky na zeď se snadno aplikují na stěny, hravě to zvládnete sami, navíc jich je k dostání takové množství, že si možná ani nebudete umět vybrat. Abstraktní motivy, květiny nebo nápisy či mota vám to doma udělají krásné.