Tapetování je stále v módě. Má ale trochu jiná pravidla

Mysleli jste si, že tapetování má svá nejlepší léta za sebou a dneska už si na něho nikdo nevzpomene? Omyl! Je sice pravda, že svého času to byl obrovský hit a mnozí z vás si možná pamatují, že jednu dobu měli tapety doma snad úplně všichni. Pak se mohlo několik let zdát, že jsou na ústupu a že je vytlačila nejen klasická malba, ale i další zajímavé způsoby úpravy stěn. My vás ale přesvědčíme o tom, že tapetování rozhodně nevyšlo z módy. Ba spíše naopak!

Tapetování je pořád oblíbené

Malovat nebo tapetovat? To je otázka, která se mihne hlavou asi každému, kdo přemýšlí o zvelebení svého bydlení. Ať už rekonstruujete nebo plánujete úplně nové bydlení, pak budete s jistotou řešit, jestli stěny jen vymalujete nějako zajímavou barvou, nebo zda se vydáte cestou tapetování.

Malířství Procházka

Tapetování rozhodně není out!

Znáte výhody?

Stejně jako před lety, kdy bylo tapetování hitem, nabízí tapety i dnes nejednu výhodu – a možná i nějaké navíc. Znáte všechna pozitiva, která s sebou tapety přináší?

  • rychlá úprava stěn
  • originální design
  • mnoho vzorů a dekorů na výběr
  • nevzniká nepořádek
  • cenově dostupná alternativa

Možná byste našli ještě další výhody, které vám mohou tapety nabídnout. Tohle jsou ty hlavní, které třeba i vás přesvědčí, že tapety mají navrch před často nudnou výmalbou.

Pravidla jsou trochu jiná

Zatímco před lety měli lidé doma tapety zpravidla na všech stěnách v pokoji, tenhle trend už se dneska nenosí. Současné tapetování má přeci jen trochu jiná pravidla, která ho nadále udržují ve hře. Jedním z nich je například použití tapety na jednu, maximálně dvě stěny v pokoji. Nebude to pak u vás doma vypadat jako v krabici. Tapety je možné libovolně kombinovat s výmalbou, nabízí se i další speciální techniky, které lze při úpravě zdí v interiéru využít.