Obývací stěny – elegantní a moderní design

Obývací stěny i v dobách minulých byly dominantou v obývacích pokojích. Monstrózní sestavy vystřídaly minimalistické a futuristické tvary, kde výrobci soustředí pozornost na vzdušnost, praktičnost, eleganci a moderní design. Obří sestavy až ke stropu vystřídaly malé stěny v jednoduchých tvarech. Dříve bývalo dobrým zvykem do obývacích stěn naskládat celou výbavu, knihy, porcelán a další věci, dnes slouží pouze na uložení elektroniky a pár drobností. Uživatelé preferují styl, kde mohou jednotlivé moduly dle svých potřeb umístit v interiéru. Taková moderní obývací sestava je složena pouze z nízkého televizního stolku, několika polic, jednoho regálu a komody. Z jedné stěny lze vytvořit několik variací.

Vyberte obývací stěnu na T-nábytek.cz. Šokující výběr a doprava zdarma!

Moderní obývací stěny – kombinace materiálů

Obývací stěny se vyrábí kombinací několika materiálů – dřevo a sklo, dřevo a kov, ratan nebo plast. Než se pustíte do objednávky, důkladně si výběr obývací sestavy promyslete. Pokud zvolíte nevhodnou kombinaci, tak vám ani bytové doplňky nepomohou vytvořit z tohoto společenského pokoje místo pohodlí a klidu. Jen správně zvolená obývací stěna rozzáří celý pokoj. Ceny jsou víc než příznivé a vy si tak za pár tisícovek můžete pořídit pěkný obývací pokoj. Zvolíte-li luxus, zde musíte počítat s vyšší cenou, platíte za vysokou kvalitu zpracovaní a za použitý materiál. Přicházejí na řadu barvy. Hřejivý a domácký pocit navozují teplé barvy, toužíte-li v obýváku relaxovat – zvolte modrou barvu.

Obývací stěny v originálním designu za prima ceny

Celý interiér doladíte vhodnými bytovými doplňky, v kterých se nesmí obývací stěny utopit, ale vyniknout. Méně znamená více – staré dobré pravidlo. A kde hledat inspiraci a rady? V prvních dvou odkazech se nalézají zajímavé informace o nábytku, nechybí fotogalerie. A pokud již máte konkrétní představu, vřele vám doporučujeme navštívit největší internetový obchod s nábytkem v Česku t-nabytek.cz. Doprava ZDARMA, řádný klientský servis, prima ceny, snadný výběr ve filtru v levém sloupečku​ – zkrátka prodejní kategorie. Pyšní se tento eshop certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.

Hledáte další informace o obývacích stěnách? Doporučujeme internetový magazín IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz! Zde jsou dostupné informace jak vybrat obývací stěnu, jakou barvu zvolit, fotogalerie obývacích stěn a další…