Pánské svetry na knoflíky

Móda se každoročně mění, ale některé věci zůstávají stále stejné. Svetry jednoduše patří do šatníku mužů i žen již dlouhé roky. Pánové také mají celkem dost možností, jaký druh svetru si vybrat. V minulosti byly zřejmě nejčastěji volenou možností pánské pulovry. Ovšem v dnešní době už máme mnohem větší volbu. I když i pánské pulovry zůstávají velmi vysoko v žebříčku popularity, protože představují elegantní volbu, jelikož se hodí k téměř jakémukoliv oblečení.

V poslední době velmi oblíbenou variantu představují pánské svetry na knoflíky. Ty si nedávno získaly na popularitě a stále více mužů si je pořizuje. Nemusíte se však obávat, že by svetr na knoflíky neplnil svou základní funkci – zahřát v chladnějším počasí. Knoflíky na první pohled zaujmou, i když ne každému sednou.

Dámy často volily svetry do véčka. Móda však nezná hranic a v současnosti se již vyrábí pánské svetry do véčka. Ne každý muž si ovšem svetr do véčka obleče, protože někomu stále ještě připadají zženštilé a nemusí se líbit. Řadě mužů se však svetry do véčka zamlouvají a nutno říci, že i mnohé ženy tuto módu kvitují s povděkem. Jde jednoduše o věc vkusu.

Relativně konzervativní možnost symbolizují pánské svetry se zipem. Nejedná se o nejoblíbenější typ svetrů, leč na mužích jsou poměrně často k vidění i v dnešní době. Ovšem příliš elegantnosti si od svetrů se zipem představovat nemůžeme, takže je lepší volit tento druh na neformálnější setkávání.