Populární stolní fotbal za skvělé ceny na t-zboti.cz

Originální hra stolní fotbal spatřila světlo světa na počátku dvacátého století a hned se stala velice populární. Stolní fotbal rádi hrají děti i dospělí, chlapci a dívky. Trávit volný čas s fotbálkem je hromně vzrušující a povznášející. Kromě toho tělo produkuje adrenalin, neboť vzrušení při hře je opravdové a probudí vás z letargie. Stolní fotbal přispívá ke zlepšení nálady a také při něm shodíte nějakou tu kalorii a povzbudíte své reflexy. Jak vybrat stolní fotbálek? Není to tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Trh nabízí ohromné množství druhů, prezentují eshopy různé modely na svých webových stránkách s obrázky a popisem. Stolní fotbal se vyznačuje tím, že neexistují žádná pevná pravidla, je zde pouze doporučení. To umožňuje, v závislosti na modelu a počet hráčů měnit pravidla hry.

Stolní fotbálek! Kriteria při jeho výběru

Je stolní fotbálek ve vašem hledáčku? Než kliknete na slovíčko ´objednat´, tak je dobré věnovat pozornost velikosti, materiálu, za pozornost stojí i tyče, hráči a koule. Dále je žádoucí vzít v úvahu nejen velikost hrací plochy, ale také prostor, ve kterém se bude stolní fotbálek nacházet. Skládací modely jsou ideální pro malé byty. Nesmíme opomínat na skutečnost, že hráči budou potřebovat místo pro manévrování. Mnohem pohodlnější je varianta stolního fotbalu, kdy je k dispozici velká hráčská plocha a herní stůl je stabilní. Ve většině případů se tělo stolu vyrábí z dřevotřískové desky, překližky nebo MDF. V prvním případě je důležitá tloušťka hmoty. Kryty z MDF jsou často polepeny tapetou. Vypadají jasně a barevně.

Interesantní nabídka v eshopu t-zbozi.cz

Za nejlepší materiál je považována překližka. Tyče jsou připojeny k hráčům, které jsou buďto poniklované nebo jsou vyrobené z nerezové oceli. Kuličky se často ztrácejí, a proto se snažte jich mít několik v rezervě. U výběru míčku se bere v úvahu jejich průměr. Musí být stejné velikosti jako originál, aby dobře procházel skrz otvory bočnice. Plastové kuličky vypadají esteticky a polyethylen či polypropylen jsou ideální pro tuto hru.