Poskytnutí sídla pro Vaši firmu

Máte nápad, v čem podnikat, ale odrazuje Vás zdlouhavé jednání s úřady a zbytečná administrativa spojená se založením vlastní společnosti? Nebo již podnikáte a přemýšlíte, jak snížit vysoké náklady v kanceláři, kterou využíváte minimálně? Toužíte změnit sídlo Vaší společnosti na známou adresu v centru Prahy? Rádi Vám pomůžeme, máme pro Vás řešení! To vše a ještě více Vám ochotně zprostředkujeme za bezkonkurenční cenu!

Virtuální kancelář Praha Vám zajistí veškerý servis při jednání s úřady, zpracování náročné administrativy jako jenapříklad evidence, příjem a přeposlání Vaší pošty na dohodnutou adresu, poskytne vybavené kanceláře pro porady a reprezentativní zasedací místnosti na jednání s Vašimi klienty.

Poskytnutí sídla Vám zajistíme buď na Praze 1 nebo na Praze 3. Stačí se jen rozhodnout a my vše ostatní zajistíme. S námi bude mít vše hladký průběh.

Pokud Vás láká úspora času i financí, využijte naše komplexní profesionální služby a nebudete litovat! Zařiďte si sídlo firmy v Praze ještě dnes!