Půjčovna dodávek FORD TRANSIT

Půjčovna dodávek Ostrava

Pokud potřebujete zapůjčit dodávku ať už pro osobní nebo podnikatelské účely, půjčovna dodávek dodavky.net jsou ta nejlepší volba. Společnost se nachází v Ostrava, ale jejich půjčovnu využívají i zákazníci z širokého okolí Ostravy

Služby půjčovny dodávek

Našimi zákazníky jsou nejen podnikatelé a živnostníci ale také soukromé osoby. Nabízíme na přání krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Využít dodávky můžete, jak pro osobní účely, jako stěhování, převoz nábytku, tak pro podnikatelské účely. Podnikatelé naše vozy používají jako náhradu za pokažené vozidlo, nebo dlouhodobě pro podnikatelské účely.

Vstřícnost pro zákazníky půjčovny

Pro naše zákazníky jsme připravili speciální otevírací dobu od 8 – 17 hodin. Pro náročné klienty jsme tady i během pracovní doby, firemní telefon je neustále zapnutý a můžete se nám dovolat. Na našich webových stránkách si také můžete dodávku rezervovat na váš daný termín. Nebo můžete na naši pobočku zavolat a vše vyřídit přes telefon.

Vybavení vozového parku

Nabízíme velký výběr vozů k zapůjčení, jedná se převážně o dodávky Ford Transit. O naše vozy se neustále staráme, aby byly technicky v naprostém pořádku a vy jste je mohli plně využít pro své ať už osobní nebo podnikatelské účely. Nabízíme možnost zapůjčení navigace.

Nejlepší ceny půjčení dodávky na trhu

Na našich vozidlech nabízíme možnost pronájmu reklamní plochy, to je důvod, proč vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Více informací o cenách naleznete na našich webových stránkách.