Rekonstrukce bytového jádra Brno

Necítíte-li se na inovaci interiéru, která je ale v každém případě nezbytná, je na řadě využít služeb profesionálů, kteří se zabývají komplexními službami v oblasti přestavby interiéru, a to konkrétně rekonstrukci bytu Brno nebo rekonstrukce bytového jádra Brno.

Mezi zmíněné komplexní služby patří instalace nových odpadů vodoinstalace a elektroinstalace, štukování a sádrování nových omítek, malby dle přání, nivelace, pokládka a betonování podlah, ale i jejich pokládka včetně dlaždic. Dále i dodávka a montáž nových oken, okenních vnějších i vnitřních parapetů, stínících systémů a obložkových a ocelových zárubní. Mezi další služby patří i montáž interiérových i vstupních protipožárních a bezpečnostních dveří a kování, montáž sanitárních předmětů a koupelnových doplňků a samozřejmě po dokončení všech stavebních prací i závěrečný úklid.

Pro veškeré stavební úpravy, to znamená i pro některé menší, je třeba si nechat vypracovat také statický posudek, ve kterém jsou zhodnoceny navrhované stavební úpravy včetně podmínek a technologického postupu prací. Součástí může být i výpočet nebo výkresová část. Cena takového posudku se liší, závisí a odvíjí se na jeho pracnosti. Navštivte www.alfavertical.cz a posuďte sami.