Stěhování strojů

Chtěli by jste vědět jak probíhá stěhování těžkých břemen jako například mamut z Národního muzea? Nebo jak na takové stěhování strojů nebo těžkých trezorů? Myslíte si, že přemístit takhle objemný předmět v dohodnutých termínech bez nejmenšího škrábnutí je nadlidský úkon? Všechny Vaše dotazy je možné zodpovědět na jednom místě. Stěhovací firma Podrazil je zde k Vašim službám.

Kvalitní a velký vozový park, školení profesionálové a dlouholetá tradice, to jsou pilíře o které se opírají zaměstnanci této pražské stěhovací firmy. Dle dohodnutých termínů zajistí prohlídku, dle které provedou cenovou kalkulaci a případné zaměření. Samozřejmostí je k cenové nabídce také harmonogram, který se firma zavazuje splnit.

V případě, že to situace vyžaduje je klientovi nabídnuto také skladovací zařízení, kde jsou dočasně stěhované předměty uloženy. Samozřejmostí je poskytnutí klientovi přepravky pro usnadnění stěhování a balících materiálů, které mají předejít poškození předmětů při stěhování.

V případě, že potřebujete po stěhování vyklidit odpad, opět Vám pracovníci firmy Podrazil odborně pomohou. Rozsah jejich činnosti je opravdu široký a jsou zde pro Vás připraveni kdykoliv.