Lepení obrazových tapet

Obrazové tapety se v poslední době těší velké oblibě. Vašemu interiéru dodají jiskru a zcela jiný rozměr než klasické tapety s opakujícím se vzorem či nástěnná malba. Díky obrovské škále vzorů, tvarů a velikostí lze barevné tapety umístit do kteréhokoliv místa na stěnách vašich pokojů.

Kromě zakrytí nerovností stěn lze obrazovými tapetami velmi efektivně zakrýt skvrny na stěnách nebo jinak poškozená místa, které by se nevyplatilo malovat. Díky obrazovým tapetám a profesionálním tapetářům lze s místnostmi opticky pracovat a návštěvníky přenést doprostřed rušné ulice nebo do klidné přírody. Vědecky je navíc dokázáno, že vhodně zvolená tapeta s uklidňující přírodní scenerií působí na člověka podobně, jako výhled z okna do skutečné přírody.

Obrazové tapety se lepí po pásech, podobně jako tapety klasické či vinylové. Lepení obrazových tapet vyžaduje chirurgickou přesnost, kde lze pouze minimální nepřesností velmi rychle zkazit celkový dojem tapety jako celku. Naši tapetáři jsou profesionálové z oboru a jsou schopni vyladit tapety ve Vašich prostorách k naprosté dokonalosti. Kromě lepení obrazových tapet rádi s výběrem tapety pomůžeme, případně obrazové tapety dodáme.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?