Tryskací technika – Wista s.r.o.

I přes ekonomickou krizi před několika lety se společnost Wista s.r.o. stabilizovala a restrukturalizovala a nyní zaznamenává meziročně neustálý nárůst tržeb v oblastí metalizace, tryskací techniky a zařízení a povrchových úprav. Nejlepší metodou, kterou se odstraní rez, staré nátěry a jiné mechanické nečistoty, je volné tryskání.

Tomuto oboru se věnuje firma Wista, která prodává a půjčuje tryskací stroje, zařízení, příslušenství a abrazivní materiál. Součástí služeb je samozřejmě i servis tryskacích strojů a zařízení. Samozřejmostí je zajištění servisu při vyskytnutém problému na tryskacím zařízení v co nejkratším termínu. Po dohodě je možný i servisní zásah do 24 hodin od nahlášení poruchy, aby nedocházelo ke zbytečným prodlevám v technologickém toku metalizace.

Tryskací technika nejsou pouze jednotlivé stroje, ale zahrnuje jak celé systémy tryskání materiálu, tak i mobilní tryskací jednotky, jako je například mobilní pískovačka nebo ideální sestava pro tryskání drobného materiálu. Firma nabízí zpracování technologických projektů, odborné zhodnocení uživatelských potřeb nebo posouzení vhodnosti použitých tryskacích materiálů