Účetnictví Brno, spolehlivý partner pro podnikání

Naše společnost sídlící v Brně působí na trhu účetních firem už 12 let. Naše specializace je vedení účetnictví dodavatelským způsobem. Našich sužeb využívají osoby fyzické i právnické všech rozsahů aktivit.

Naší hlavní devizou je nabídka komplexní sady účetních služeb podle specifických potřeb klienta. Ať už se rozhodnete pro externí účetnictví, online variantu nebo jen konzultace v oboru, vždycky vám naši zkušení pracovníci poskytnou ty nejlepší služby na trhu.

Zpracováváme podklady primárně klientům z Brna a okolí, díky online vedení účetnictví se ale naši klienty nachází po celé České republice.

Zkušenost a kvalita v jednom

Díky dlouhým a rozsáhlým zkušenostem v oblasti zpracování účetnictví mnoha druhů, úrovní a rozsahů známe veškerá úskalí i potíže, kterým naši zákazníci mohou čelit. Praxe v oboru nám umožňuje zabezpečit fungování malých i velkých společností. Pomůžeme vám zvolit nejlepší systémy spolu s nastavením procesů až po zabezpečení bezchybného a včasného reportingu pro váš management či finanční úřad.

Pro malé i velké

Jsme plně k dispozici malým i velkým klientům při komplexním vedení jejich účetnictví. Díky tomu, že pracujeme flexibilně, samostatně a online, nabízíme svým partnerům dostatek prostoru pro vývoj jejich vlastního byznysu, protože o účetnictví se nemusí nadále starat. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, flexibilita, důvěra, odhodlání a loajalita. S námi máte naprostou jistotu, že svoje účetnictví svěřujete do správných rukou. Dosáhněte svých podnikatelských cílů snadno a rychle a ušetřete si námi spoustu času i finančních prostředků.

účetní Brno

Využití externí firmy

Externí účetnictví je vhodné pro všechny podnikatele, kteří potřebují jen dostát svým povinnostem vůči státním úřadům. Tito podnikatelé tudíž nemají společnost závislou na operativních ekonomických údajích. Pokud vám stačí ekonomické výstupy jen několikrát do roka, externí účetní je pro vás perfektní volbou.

Externí online

Podnikatelům nabízí účetní Brno také online způsob vedení účetnictví, a to formou online vedení účetnictví externím způsobem. Skrze vzdálený přístup do ekonomického systému zadáme všechny vaše doklady, které nám jsou doručovány do naší kanceláře. Stejně tak vy coby klient máte kdykoli možnost on-line vzdáleného přístupu do ekonomického systému v naší kanceláři.

On-line externí účetnictví využívají malé i velké podniky, pokud chtějí okamžitý přístup ke svému účetnictví bez ohledu na čas a místo. Dále pak podniky, kterým se nevyplatí investovat do ekonomického systému. Nakonec obvykle subjekty, které potřebují centralizovat finanční správu více provozoven nebo jiných divizí svého působení.