Výběr z pánských svetrů

Dostatek pánských svetrů by měl mít každý muž, a to pro každé roční období. Je zřejmé, že pro každé roční období volíme jiný typ svetru, aby vám nebylo horko nebo naopak zima. Máte i vy dostatek tohoto oblečení, nebo nadešel čas si o nějaké „kousky“ doplnit svůj šatník?

Začnete-li se rozhlížet po svetrech, ať už v kamenných či internetových obchodech, zjistíte, že jejich nabídka je obrovská a velmi rozmanitá. Každý muž si tak vyberete podle svého vkusu, postavy, ale také příležitosti, pro kterou oblečení kupuje. Chcete-li se blýsknout ve společnosti, zaujmou vás luxusní pánské svetry. Zvolte si takový svetr, který vám padne nejlépe. Pánské svetry mohou být v klasickém univerzálním stylu, ale samozřejmě i toto oblečení podléhá módním trendům. V tomto ohledu se můžete plně realizovat, zvlášť když sháníte pánský svetr na nějakou neformální příležitost. V tom případě si můžete dovolit být extravagantní a máte i široké možnosti při výběru barvy. Pro oficiální příležitosti je lepší volit spíše tmavší barvy.

Zatímco v zimě oceníte pánské svetry pletené, v teplejších obdobích volte lehčí svetry. Vhodné jsou například rozepínací svetry – na zip či na knoflíky. Pokud si svetr nechce svlékat, ale zároveň vám je teplo, stačí ho jen rozepnout. Svetry však rozlišujeme i podle dalších parametrů – velikosti, střihu (propasovaný či volný), výstřihu (kulatý výstřih, výstřih do véčka, svetr ke krku, rolák) atd.