Vymalujeme jakýkoli prostor

V řadě prostorů je potřeba nového vymalování větší, jedná se většinou o prostory, kde je zvýšený pohyb lidí. Bývají to často různé čekárny, vstupní haly úřadů, konferenční sály a kanceláře.

Tyto prostory mají svoje specifické potřeby – co se týká malování. Třeba v kancelářích, kde je řada kancelářského nábytku se používají jiné technologické postupy a jiné barvy, než třeba v čekárnách nebo konferenčních sálech. Každá malovací barva má svoje vlastnosti a nevhodným použitím se může stát, že výsledek nového vymalování nebude dobrý.

Pokud se rozhodnete vymalovat třeba kancelář, je dobré před samotným malováním odstěhovat kancelářský nábytek nebo jej alespoň ochránit vhodným obalovým materiálem. Kvalitní zabalení kancelářského nábytku má dva důvody – jednak nebudete muset tento nábytek příliš umývat a také kvalitní obalový materiál chrání kancelářský nábytek před případným poškozením.

Nejosvědčenějším obalovým materiálem při malování je bublinková folie, a to pro svoje vynikající mechanické vlastnosti. Díky bublinkám nafouknutých vzduchem je pevnost bublinkové folie opravdu velká. Po vymalování kanceláře se tato folie jednoduše odlepí a kancelářský nábytek je dokonale čistý a připravený pro další použití.