Z široké nabídky pánských bund si vyberete

Pánské bundy se vyrábějí v širokém cenovém rozmezí. Nevybírejte je však jen podle ceny, ale zaměřte se i na další aspekty. Jen tak si najdete bundu, která vám bude celkově vyhovovat a stane se oblíbenou a nepostradatelnou součástí vašeho šatníku. Už máte představu o své budoucí bundě, nebo si ji teprve teď tvoříte?

Podle čeho bundu vybírat? Začněte tím, že si vymezíte, na jaké roční období ji potřebujete. Pánské zimní bundy vás musí dobře zahřát, i když přijdou třeskuté mrazy. Pro tyto účely jsou vhodné péřové bundy. Pánské jarní bundy jsou naopak z lehkých materiálů. A co pánské podzimní bundy? Mají obvykle teplejší podšívku, takže vás zahřejí více než jarní bundy. V mnoha případech jsou jarní a podzimní bundy zaměnitelné. Především když je chladné jaro či teplý podzim. A samozřejmě při výběru bundy neopomíjejte příležitost, pro kterou ji sháníte. Budete bundu nosit do práce, na volně časové aktivity, výlety a čundry, na různé sporty? Podle toho zohledněte střih bundy, ale také materiály atd.

Oblíbené jsou pánské kožené bundy. Jsou obvykle elegantní a luxusní, když mohou být v ležérnějším stylu. Na výběr máte z rozmanitých modelů a kromě toho, že si budete vybírat z různých střihů, máte možnost volit i z různých barev. Dáte přednost matnému či lesklému povrchu? I to si můžete vybrat. Kožené bundy se obvykle nosí na jaře a na podzim, ale některé vás zahřejí i v zimě.