Zabezpečte svůj objekt kvalitními mřížemi Raab

Potřebujete vyrobit nové kvalitní mříže? Nebo již ty současné nejsou takové, jako dříve a zdají se Vám zrezivělé nebo ne tak bezpečné, jako když byly nové? Za několik let zkušeností je firma Mříže Raab schopna opravovat již porouchané mříže i jiných firem. I mříže jiných firem nabízí opravit firma Raab. Ve svém portfoliu služeb nabízí výrobu kvalitních mříží, oproti ostatním firmám, kteří jsou pouze prodejci. Se zárukou kvality a dlouholetých zkušeností nabízí zákazníkům i 5 letou záruku.

Široký sortiment nabízí pevné mříže, klasické, kované i mříže pohyblivé, kam se mohou zařadit rolovací mříže a nůžkové mříže. Právě nůžkové mříže jsou v současné době mezi domácnostmi, ale i firmami velice oblíbené.

Pro svou pevnost jsou vhodné nůžkové mříže pro zabezpečení balkónů, lodžií, sklepů, pasáží, ale i vstupních a vjezdových otvorů a bran a při výrobě jsou využity nejnovější technologie. Jejich využití je široké, jsou osazovány tam, kde nechce zákazník, aby mříže bránily v době jeho nepřítomnosti volnému výhledu. To znamená, jak již bylo zmíněno, jedná se o okna, výlohy apod. Vlastnost tzv. „neviditelnosti“ je právě velmi oblíbená a žádaná. Složené tak nezabírají téměř žádný prostor a tím tak nedochází k porušení celkového vzhledu. Ani instalace nevyžaduje téměř žádné další stavební úpravy.