Zakázková výroba nábytku

Dřevo je materiál, který člověk používá od nepaměti. Na dřevě si ohřál jídlo, ale také v zimním období si z něj vyrobil teplo. Samozřejmě také sloužilo k výrobě věcí. Topůrko ke své sekeře, násadu ke krompáči a také střechu svého obydlí a v něm stůl a postel. Z těchto malých začátků vzniklo několik oborů, které pracují se dřevem. Tesařství staví krovy pro střechy, truhlářství a stolařství vyrábí drobnější věci jako nábytek.

Truhlářství pro každého

Spolu s rozvojem lidských dovedností se rozvíjelo i obrábění dřeva. V dnešní době truhlářství zajišťuje výrobu nábytku na zakázku, dále vám mohou sestavit zakoupený nábytek, pokud to nezvládnete sami. My Vám nabídneme nábytek do interieru navržený našimi spolupracujícími architekty za přijatelné ceny. Materiály, které používáme, jsou českého původu. Polské a čínské levnější materiály používáme pouze, pokud to zákazníci výslovně požadují. Díky tomu můžeme dávat na naše výrobky a práci pětiletou záruku.
Kvalitní návrh a provedení nábytku v interiérech vyžaduje zkušenosti. Vypořádat se s jedinečnou členitostí Vašeho interiéru proto pomohou bytoví architekti. Některé prostory jako obývací pokoj s kuchyňským koutem po jejich návrhu přímo volají. Naše zakázková výroba nábytku se na českém trhu pohybuje již 20 let a naše zkušenosti chceme proměnit ve Vaši spokojenost.
Náš nábytek vyrobený podle představ zákazníka, například kuchyňská linka je v konečném důsledku výhodnější než levnější sestavované kuchyňské linky. Vyhoví Vašim představám a přizpůsobí se přesně velikosti kuchyně. Interiér nebude limitovaný katalogovou velikostí skříněk a taková kuchyně dostane ducha. Více najdete na www.truhlarstvi-interiery.cz.

Další nábytkoví specialisté

Krásně vymalovat pokoj a pak ho opět zaplnit starým oprýskaným nábytkem? To snad ne! Vymalovaný pokoj si zaslouží kvalitní nábytek – z kvalitních materiálů, které hodně vydrží, pečlivě zpracovaný a designově vyvedený. * Dnes už nemusíte celé dny obíhat desítky obchodů – co byste řekli na nábytek z e-obchodu? Přivezený zdarma, se zárukou 24 měsíců a s možností vrátit ho do 14 dnů bez udání důvodu. * Druhou možností je pořídit nábytek na míru – který na centimetr přesně padne do vybrané místnosti. Velmi populární jsou vestavěné skříně – u kterých si můžete vybrat materiál, velikost, ale i vnitřní uspořádání. Přesně podle svého gusta.